Servisní technik – místo výkonu práce Kuřim

Co očekáváme

  • Konstruktérské nadání a nadšení
  • Relevantní praxi v oblasti konstrukce a vývoje
  • Výborná znalost PC a CAD 3D (ideálně Solid Works)
  • zkušenosti v oblasti strojní konstrukce
  • práce se 2D projekty (pro komunikaci s koncovým zákazníkem)
  • znalosti v oblasti pneumatiky
  • zkušenosti s použitím pohonů s asynchronními motory (zkušenosti v jejich návrhu výhodou)
  • Znalost NJ nebo AJ vítána (není podmínkou)

Pracovní náplň

  • Projektové modifikace standardizovaných zařízení
  • Optimalizace a inovace
  • Vývoj specifických zařízení na míru

Co nabízíme

  • Možnost práce na zajímavých a inovativních projektech pro významnou klientelu
  • Individuální přístup a možnost vlastního řízení pracovní doby
  • Vysoké finanční ohodnocení schopností a pracovních výsledků
  • Podpora vzdělávání a osobního rozvoje
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práce z home office
  • Náborový příspěvek
  • Věrnostní bonus

V případě zájmu o bližší informace nás můžete kontaktovat na čísle +420 774 074 062 nebo na e-mailu: kamil.plitz@zakladace.cz.

Oslovila Vás naše nabídka? Napište nám!