Dodáváme kompletní sklady s regálovými zakladači pro skladování kusového zboží nebo palet, beden, boxů, kazet, kontejnerů, nebo tyčí. Kompletní sklad obsahuje vlastní dodávku a montáž regálů, pojezdových drah, regálových zakladačů, válečkových a řetězových tratí, paletových otočí a prostředků skladové a předskladové dopravy. Dodávky a montáže regálů provádíme včetně revizí dle ČSN 26 9030.

 

V posledních letech se obor naší činnosti přesouvá především plně automatickým skladům s regálovým zakladačem.

Automatický regálový sklad se využívá k automatickému skladování zboží. Vstup a výstup jednotek k zakladači může být řešen přímo z vychystávacího místa, nebo pomocí předskladové dopravy.

 

Automatický regálový zakladač jednosloupové nebo dvousloupové konstrukce, se pohybuje centrální uličkou mezi regály. Na rozdíl od ručně ovládaného zakladače postrádá kabinu obsluhy, což zvyšuje jeho nosnost a výšku zdvihu. Automatický zakladač se pohybuje rychle a ekonomicky s možností zaskladnění či vyskladnění cca 30 až 60 manipulačních jednotek za hodinu v závislosti na délce a výšce skladu. Ovládání zakladače zajišťuje řídící systém s obslužným PC umožňující vedení evidence, výpisů a inventarizaci skladového obsahu s možností napojení na nadřazený podnikový systém. Veškeré regálové zakladače vykazují vysokou kvalitu a bezpečnost. Robustní konstrukce, výkonné pohonné motory a precizní řízení dbají o spolehlivý materiálový tok. Naše obslužná zařízení plní své úkoly i v tvrdých podmínkách – např. v prašném horku slévárny či v teplotách až -30°C v mrazírenských skladech. Nejmodernější řídící komponenty zaručují přesné pozicování ve skladové uličce, a to v co nejkratším čase.

 

Automatizované sklady jsou navrhovány tak, aby zaručovaly bezpečný a bezporuchový provoz a vyžadovaly minimální údržbu.

Nevíte si rady, jaké vybrat řešení? Poradíme Vám.